Bosch Power Tool inwestuje w budowę nowej hali produkcyjnej

2021-08-04
Bosch Power Tool inwestuje w budowę nowej hali produkcyjnej

Firma Bosch Power Tool stawia na dynamiczny rozwój i inwestuje w budowę nowej hali produkcyjnej, której zadaniem jest znaczące zwiększenie możliwości wytwórczych przedsiębiorstwa i umożliwienie mu prowadzenia dalszej rynkowej ekspansji. Realizacja przedsięwzięcia dobiegła już końca, a firma celebrowała uroczyste otwarcie hali – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowa hala produkcyjna pomoże zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa

Wybudowana w Miszkolcu hala produkcyjna posiada powierzchnię, która sięga aż 20 000 m2. Została już oddana do użytku i służy wytwarzaniu akumulatorów Bosch eBike oraz nowoczesnych, bezprzewodowych elektronarzędzi przeznaczonych dla ogrodników i majsterkowiczów. Obiekt powstał z wykorzystaniem zaawansowanych technologii bazujących między innymi na automatyzacji. Linie produkcyjne są kontrolowane przez innowacyjne rozwiązanie Bosch Industry 4.0, które na bieżąco analizuje ich działalność i decyduje o dokonaniu zamówień bądź zmian bez konieczności angażowania w to pracowników. Umożliwia to usprawnienie wielu procesów logistycznych. Ciekawą opcją jest także zamontowanie w obiekcie oświetlenia LED sterowanego cyfrowo. Koszt inwestycji wynosi około 44,6 mln Euro, jednak z pewnością zaprocentuje ona w niedalekiej przyszłości.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU