Boryszew przygotowuje się do budowy drugiego zakładu utylizacji odpadów poprzemysłowych

2022-01-07
Boryszew przygotowuje się do budowy drugiego zakładu utylizacji odpadów poprzemysłowych

Boryszew pragnie poszerzyć prowadzoną działalność i wybudować drugi zakład zajmujący się utylizowaniem odpadów poprzemysłowych. Dołączyłby on do zlokalizowanego w Koninie obiektu posiadającego wydajność na poziomie od czterech do pięciu tysięcy ton, zapewniając dodatkowe moce przerobowe sięgające dziesięciu tysięcy ton – informuje JARTOM Real Estate.

W wybudowanym zakładzie zostaną zastosowane rozwiązania o charakterze proekologicznym

Jeżeli Boryszew uzyska szereg potrzebnych pozwoleń, które są wymagane do realizowania inwestycji, prace powinny rozpocząć się już w drugiej połowie tego roku. Zgodnie z przyjętymi planami obiekt powstanie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii takich jak panele fotowoltaiczne, które zostaną zamontowane także na funkcjonującym już zakładzie. Warto podkreślić, że w placówce utylizowane byłyby między innymi odpady medyczne. To kolejny interesujący projekt, do którego przystąpiła marka uznawana za jedną z największych w Polsce grup przemysłowych. Obecnie dysponuje ona personelem złożonym z około dziesięciu tysięcy osób zatrudnionych w ponad trzydziestu różnych zakładach.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU