Boneselect-Pro z nową fabryką w Wielkopolsce

Już wkrótce w Wielkopolsce, a konkretniej, w miejscowości Brzezińskie Holendry, powstanie nowy zakład produkcyjny. Będzie on należał do polskiego przedsiębiorstwa Boneselect-Pro, które zainwestuje w realizację tego projektu 102 miliony złotych – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu możliwa dzięki rządowemu wsparciu

Fabryka będzie specjalizowała się w przetwórstwie zwierzęcych kości spożywczych. Jej budowa jest możliwa dzięki rządowemu wsparciu udzielonemu w formie dotacji celowej. Wysokość pozyskanych środków może sięgnąć aż 16 320 000,00 zł. W zamian za to firma zobowiązała się do tego, że najpóźniej do końca przyszłego roku utworzy co najmniej 60 nowych miejsc pracy. Co za tym idzie, oddanie placówki do użytku będzie impulsem dla lokalnej gospodarki i szansą dla osób, które poszukują zatrudnienia. Pozostaje więc z zainteresowaniem śledzić dalsze losy tego przedsięwzięcia. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane