Bolmet Recycling buduje halę produkcyjno – magazynową. Co dzięki temu zyska?

2021-11-24
Bolmet Recycling buduje halę produkcyjno – magazynową. Co dzięki temu zyska?

Bolmet Recycling przygotowuje się do wybudowania hali o charakterze produkcyjno – magazynowym, która będzie dysponowała także zapleczem biurowo – socjalnym. Na lokalizację nieruchomości wybrano Wiechlice, czyli tę samą miejscowość w której znajduje się siedziba przedsiębiorstwa, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowana hala przyczyni się do dynamicznego rozwoju firmy

Głównym celem inwestycji jest uruchomienie linii produkcyjnych i stworzenie warunków niezbędnych do wdrożenia nowej technologii wytwarzania stopów mosiądzu. Dla Bolmet Recycling, czyli podmiotu zajmującego się skupem surowców wtórnych i dystrybucją produktów, które powstały w wyniku ich przerobu, to ważny krok na drodze do rozwoju. W wybudowanej hali znajdzie się także część magazynowa oraz pomieszczenia administracyjne. W stworzonych planach uwzględniono również zagospodarowanie terenu przyległego. Firmie zależy na szybkiej realizacji przedsięwzięcia, gdyż pragnie, by obiekt powstał w ciągu dwunastu miesięcy.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU