Bohnenkamp dołącza do grona najemców MLP Łódź

Dostawca opon i kół, firma Bohnenkamp, dołącza do grona najemców parku logistycznego MLP Łódź. Firma zajmie aż 6 tys. mkw nowoczesnej powierzchni, z czego blisko 5,7 tys. mkw zostanie przeznaczonych na cele magazynowe. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy najemca w parku logistycznym MLP Łódź

Bohnenkamp to renomowany hurtownik opon, kół i części samochodowych do zastosowań profesjonalnych, który swoimi produktami zaopatruje dealerów i producentów w całej Europie i Azji. Firma oferuje wysokiej jakości części i opony dla rolnictwa, leśnictwa, przemysłu, transportu ciężarowego i pojazdów specjalnych. W związku z dynamicznym rozwojem działalności w naszym kraju Bohnenkamp zdecydował o wynajęciu hali magazynowej wraz z zapleczem biurowym w MLP Łódź. Część magazynowa liczy aż 5,7 tys. mkw, a biurowa 370 mkw. Przekazanie części magazynowej zaplanowano na koniec marca, a powierzchni biurowej na początek lipca bieżącego roku. Lokalizacja MLP Łódź, w centralnej części kraju, jest doceniana przez dystrybutorów i firmy logistyczne. Wszystko to dzięki rozbudowanej sieci autostrad i dróg ekspresowych, które okalają obiekt i umożliwiają sprawne poruszanie się we wszystkich kierunkach. Współpraca z firmą Bohnenkamp to kolejny krok w rozwoju MLP Łódź i umocnienie pozycji MLP Group na rynku logistycznym. Dzięki wysokiej jakości powierzchniom i dbałości o środowisko MLP Group pozostaje liderem w branży logistycznej i przemysłowej.
JARTOM Real Estate oferuje nowoczesne hale magazynowe w MLP Łódź. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30 letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane