Bogmat planuje budowę nowej hali produkcyjnej

Firma Bogmat zdecydowała o budowie nowej hali produkcyjnej i podjęła już pierwsze kroki, które mają na celu realizację tej inwestycji. Wszystko wskazuje na to, że nieruchomość powstanie w Dąbrowie Chełmińskiej, co pozwoli firmie na usprawnienie wielu procesów logistycznych, gdyż to właśnie tam znajduje się siedziba przedsiębiorstwa – informuje JARTOM Real Estate.

Hala pozwoli firmie na wdrożenie innowacyjnej technologii produkcji

Zamówiono materiały budowlane niezbędne do wzniesienia obiektu. Wiadomo już, że będzie on posiadał solidną, stalową konstrukcję. Dzięki oddaniu go do użytku, firma będzie mogła wdrożyć innowacyjną technologię produkcji hal przemysłowych. Co dzięki temu zyska? Z pewnością stanie się bardziej konkurencyjna. Wzrośnie też efektywność prowadzonych w niej prac. Bogmat to renomowany producent hal stalowych, który jest obecny na rynku już od 1999 roku. Działa nie tylko na terenie Polski, ale i w takich krajach jak: Włochy, Niemcy, Norwegia, Finlandia, czy Hiszpania. Nieustannie się rozwija, poszerzając grono klientów i umacniając swoją pozycję branży. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane