Blachotrapez wynajmuje 10 tys. mkw w P3 Piotrków

Do parku magazynowego P3 Piotrków wprowadzi się nowy najemca. To firma Blachotrapez, która zdecydowała się wynająć tam liczącą aż 10 tys. mkw halę magazynowo-biurową. - informuje JARTOM Real Estate

Przestrzeń magazynowa na wynajem

Deweloper i zarządca bueruchomości komercyjnych P3 podpisał długoterminową umowę najmu z firmą Blachotrapez. Magazyn, który zajmie nowy najemca znajduje się w hali P3 w parku logistycznym P3 Piotrków i liczy aż 10 tys. mkw. powierzchni. 9,5 tys. mkw przystosowane zostanie pod cele magazynowe, a 0,5 tys. mkw pod cele biurowe. Będzie to pierwszy magazyn zewnętrzny firmy Blachotrapez w Polsce.
Park magazynowy P3 Piotrków cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony najemców, głównie ze względu na elastyczne podejście zarządcy oraz doskonałą lokalizację obiektu w centralnej części Polski. Lokalizacja ta umożliwia prowadzenie efektywnej dystrybucji w zasięgu krajowym, jak i międzynarodowym.
Magazyn zostanie w pełni przystosowany do składowania i magazynowania towarów oraz do lekkiej produkcji m.in. elementów fotowoltaicznych.
JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny P3.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane