Biomed Lublin wybuduje nowy zakład produkcyjny

2021-09-21
Biomed Lublin wybuduje nowy zakład produkcyjny

Biomed Lublin wybuduje zakład Onko BCG. Całość inwestycji szacuje się na ponad 70 milionów złotych, z czego około 40 milionów zostało pozyskane w ramach dofinansowania z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. - informuje JARTOM Real Estate

Produkcja flagowego leku firmy Biomed

Polska firma biotechnologiczna Biomed Lublin działa na rynku od 1944 roku, dostarczając innowacyjne rozwiązania z zakresu medycyny. Celem oraz misją firmy jest wspieranie zdrowia, oraz ratowanie życia poprzez opracowywanie i wprowadzanie do produkcji innowacyjnych leków. Biomed dynamicznie rozwija swoją działalność oraz prowadzi specjalistyczne badania kliniczne we współpracy z najważniejszymi ośrodkami naukowymi. Onko BCG to jeden z flagowych leków firmy, stosowany w leczeniu powierzchownych, nieinwazyjnych guzów pęcherza moczowego. Nowy zakład, który zostanie wybudowany przez Biomed Lublin, dedykowany będzie produkcji właśnie tego leku. Całość inwestycji pochłonie ponad 70 milionów złotych. Planowane oddanie obiektu produkcyjnego do użytku przewidywane jest na IV kwartał 2023.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy  w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU