Bio Planet - planowane uruchomienie nowoczesnego zakładu konfekcjonowania

Bio Planet, lider wśród dostawców żywności ekologicznej w Polsce, planuje kolejną dużą inwestycję. Firma otworzy nowoczesny magazyn konfekcjonowania pod koniec 2026 roku. - informuje JARTOM Real Estate

Rozwój i rekordowa sprzedaż Bio Planet

W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się żywność ekologiczna. Coraz więcej osób decyduje się na zdrowe i ekologiczne produkty spożywcze, co sprawia, że firmy specjalizujące się w dystrybucji takiej żywności, notują wzrosty w sprzedaży. Jedną z takich firm jest Bio Planet, lider polskiego rynku żywności ekologicznej. W marcu 2024 roku firma osiągnęła rekordową sprzedaż na poziomie 27,7 mln zł, co oznacza wzrost o 7 proc. w porównaniu do roku poprzedniego. Spółka kontynuuje swoją ekspansję i planuje dalszy rozwój, mając na uwadze rosnące zainteresowanie konsumentów żywnością ekologiczną. W związku z dużym wzrostem popytu na produkty firmy Bio Planet zamierza uruchomienie nowoczesnych zakładów konfekcjonowania pod koniec 2026 roku. Bio Planet planuje skupić się na optymalizacji pracy magazynu oraz udoskonaleniu usług dropshippingowych.
Nowa inwestycja Bio Planet przyczyni się do zwiększenia wydajności i efektywności produkcji, co automatycznie zwiększy potencjał produkcyjny spółki. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym możliwe będzie także obniżenie jednostkowych kosztów paczkowania poprzez zmniejszenie ilości zużywanych materiałów opakowaniowych oraz skrócenie czasu potrzebnego do pakowania produktów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. W JARTOM Real Estate opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane