Bio Planet dynamicznie się rozwija i planuje budowę nowego magazynu

Bio Planet planuje powiększenie zaplecza logistycznego i szuka środków niezbędnych do wybudowania magazynu. To kolejny, naturalny krok na drodze dynamicznego rozwoju dla tego dostawcy ekologicznej żywności, który systematycznie podbija nowe rynki – informuje JARTOM Real Estate. 

Trwają prace nad budową zakładu konfekcjonowania 

Spółka nie ukrywa, że aktualnie mocno skupia się na dropshippingu i planuje poszerzać ofertę tego rodzaju usług. Przyjęty model biznesowy funkcjonuje znakomicie, czego dowodzą odnotowywane przez markę przychody. Te ciągle rosną, otwierając drogę do dalszych inwestycji. Bio Planet intensywnie pracuje nad tym, by uatrakcyjniać asortyment i odpowiadać na potrzeby rynku. Tylko w pierwszym kwartale tego roku wprowadzono do oferty około 700 nowych produktów! W chwili obecnej sporym wyzwaniem jest ukończenie budowy zakładu konfekcjonowania. Pierwszy etap tego przedsięwzięcia sfinalizowano w 2022 roku. Kolejne zostaną wznowione, gdy spółka wygospodaruje na to potrzebne środki, lub gdy stopy procentowe zostaną obniżone na tyle, by zaciągnięcie kredytu nie stanowiło zbędnego obciążenia dla budżetu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane