Bik – Projekt inwestuje w halę produkcyjną

Spółka Bik – Projekt wkrótce zyska nową halę produkcyjną, która powstanie w Łomży. Jej powierzchnia wyniesie nieco ponad 1048 m2, a marka dzięki tej nieruchomości będzie mogła wdrożyć innowacyjny produkt – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala produkcyjna pozwoli zwiększyć konkurencyjność

Dzięki szeregowi przemyślanych rozwiązań wiadomo już, że obiekt nie będzie generował zbyt wysokich kosztów użytkowania. Dzięki świetlikom połaciowym do środka dostanie się spora ilość naturalnego światła, a aluminiowe ocieplone drzwi będą pozwalały na utrzymanie stosownej temperatury. Montaż doku przeładunkowego przełoży się z kolei na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi personelowi wykonywanie przydzielonych obowiązków. Oddanie do użytku nowej hali przyniesie korzyści firmie, która wdroży specjalną taśmę bitumiczną DOLBIT, którą cechuje wysoka zawartość gumowego granulatu. Będzie to również impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż w placówce zostaną utworzone kolejne miejsca pracy. Bik – Projekt specjalizuje się w kompleksowej realizacji inwestycji drogowych. Spółka jest obecna na rynku już od 2006 roku i od tego czasu systematycznie się rozwija, w pełni wykorzystując swój potencjał. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane