Bielskie zakłady tłuszczowe Bielmar zostaną rozbudowane

2023-05-30
Bielskie zakłady tłuszczowe Bielmar zostaną rozbudowane

Bielmar planuje rozbudowę zakładu produkcyjnego w Bielsku-Białej i otwarcie nowej rozlewni olejów. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Bielsku-Białej

Producent margaryny i innych wyrobów tłuszczowych Bielmar planuje rozbudowę zakładu produkcyjnego działającego w Bielsku-Białej. Inwestycja zakłada przebudowę hali transportu oraz utworzenie nowej rozlewni oleju. Nowa linia ma być w pełni zautomatyzowana, a cała inwestycja nie będzie wiązała się ze zwiększeniem zatrudnienia w bielskiej fabryce. Producent zauważa powolne zmiany preferencji spożywczych Polaków i stopniowe wypieranie margaryny z diety. Zgodnie w tym trendem Bielmar planuje skupić się na możliwościach zwiększenia przychodów w innych obszarach, m.in. poprzez produkcję olejów.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU