Bidfood Farutex wynajmuje powierzchnię magazynową w Fortress Logistic Park Bydgoszcz

Firma Bidfood Farutex podpisała umowę najmu, na mocy której weszła w posiadanie 2150 m2 powierzchni o charakterze magazynowo – biurowym, która znajduje się w obiekcie Fortress Logistic Park Bydgoszcz. Ta decyzja zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli marce, która jest krajowym liderem w dystrybucji artykułów żywnościowych dedykowanych branży gastronomicznej, szybciej realizować zamówienia – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn w pełni dopasowany do potrzeb najemcy

Warto podkreślić, że magazyn został w stu procentach dostosowany do potrzeb wynikających ze specyfiki działalności prowadzonej przez Bidfood Farutex. Dzięki temu będzie można składować tam produkty spożywcze we właściwych warunkach tak, by przestrzegać wszelkich niezbędnych norm związanych z higieną i bezpieczeństwem. O wyborze tego konkretnego parku logistycznego zadecydowała również jego znakomita lokalizacja, a zwłaszcza dostęp do dróg ekspresowych i portu lotniczego, które okażą się kluczowe z punktu widzenia organizacji płynnego transportu. Wszystko wskazuje więc na to, że współpraca nawiązana przez markę oraz Fortress Logistic Park Bydgoszcz będzie korzystna dla obu stron.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane