Bidfood Farutex wynajął nowy magazyn oraz zaplecze biurowe w Fortress Logistic Park Bydgoszcz

2022-07-25
Bidfood Farutex wynajął nowy magazyn oraz zaplecze biurowe w Fortress Logistic Park Bydgoszcz

Spółka Bidfood Farutex wynajęła powierzchnię magazynową wraz z zapleczem biurowym o łącznej wielkości przekraczającej 2150 m2. Ta decyzja zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i optymalizacją działania, ułatwi również rozwój marki – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności

Bidfood Farutex to jeden z liderów wśród dystrybutorów artykułów żywnościowych dla branży gastronomicznej. Kluczowe było więc to, by magazyny były w pełni dostosowane do wysokich wymagań związanych z przechowywaniem produktów spożywczych. Park Fortress Logistic Park Bydgoszcz nie tylko sprostał wymaganiom spółki ale również posiada dodatkowy atut w postaci znakomitej lokalizacji. Nieopodal nieruchomości znajdują się drogi ekspresowe S5 i S10 oraz lotnisko. To, w połączeniu z niewielką odległością od polsko – niemieckiej granicy sprawia, że będzie można czerpać korzyści z płynnego transportu. Warto podkreślić, że obiekt słynie z nowoczesnej oferty wychodzącej naprzeciw rynkowym oczekiwaniom i doskonałej jakości. Z dużym prawdopodobieństwem można więc stwierdzić, że nawiązana współpraca będzie korzystna dla obu podmiotów.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU