Bialpak wybuduje halę produkcyjną oraz magazynową w Białej Podlaskiej

Przedstawiciele firmy Bialpak podjęli decyzję o budowie nowej hali produkcyjnej oraz magazynowej, które powstaną w Białej Podlaskiej. W ramach inwestycji zostanie wzniesiony również obiekt służący do obsługi produkcji, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowe hale ułatwią rozwój przedsiębiorstwa

Powierzchnia pierwszej z hal, która będzie pełniła funkcję zaplecza magazynowego, wyniesie nieco ponad 2500 m2. Druga z nich, w której uruchomione zostaną linie produkcyjne, będzie niemal o połowę mniejsza. Obie powstaną w formule zaprojektuj i wybuduj, a ich stalowa konstrukcja, którą cechuje solidny charakter, zagwarantuje bezpieczeństwo. Realizacja tego przedsięwzięcia pozwoli marce na zwiększenie obrotów i ułatwi jej dalszy rozwój. Bialpak to spółka obecna na rynku już od 1994 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu i sprzedaży folii stretch, pre stretch oraz taśm samoprzylepnych. Świadczy również usługi z zakresu wykonywania nadruków na różnego rodzaju materiałach. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane