Biaform zmieni lokalizację i wybuduje nową fabrykę. Gdzie ona powstanie?

Biaform wybuduje nową fabrykę, która zastąpi zakład produkujący sklejkę położony w Dojlidach. Zmiana lokalizacji jest spowodowana chęcią dalszego, dynamicznego rozwoju, usprawnienia wielu procesów logistycznych oraz znalezienia środowiska, które będzie bardziej sprzyjało prowadzeniu działalności – informuje JARTOM Real Estate. 

Zakupiono już teren pod budowę zakładu

Poczyniono już istotne kroki w celu realizacji tej inwestycji. Zakupiono grunty pod budowę fabryki, która powstanie w Wasilikowie. Dzięki temu, że działka o powierzchni przekraczającej 12 ha leży nieopodal drogi S19, nieruchomość będzie dobrze skomunikowana. Personel będzie mógł dotrzeć do niej zarówno samochodem, jak i korzystając z transportu publicznego. Rozmowy przeprowadzone z władzami gminy sprawiły, że przedstawiciele Biaformu z optymizmem patrzą w przyszłość. Na nowy zakład planują przeznaczyć około 200 milionów złotych. Już dziś wiadomo, że stanie się on istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki i rynku pracy. W obiekcie powstawać będą płyty o drewnopochodnej konstrukcji kompozytowej przeznaczone dla branży budowlanej i transportowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania. JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane