Biacolor buduje halę produkcyjną w Zawierciu i zwiększa zatrudnienie

Firma Biacolor, świadcząca profesjonalne usługi lakiernicze dla znanych i dużych firm, inwestuje w Strefie Aktywności Gospodarczej w Zawierciu. W związku z budową nowej hali produkcyjnej oraz planami uruchomienia trzyzmianowa produkcji na trzech liniach lakierniczych Biacolor zwiększy zatrudnienie. - informuje JARTOM Real Estate

Inwestycje w Zawierciu

Strefa Aktywności Gospodarczej w Zawierciu rośnie w siłę i zyskuje nowych inwestorów. Hala produkcyjna budowana na terenie strefy przez firmę Biacolor nabiera kształtów i prawdopodobnie zostanie oddana do użytku już w pierwszym kwartale 2022 roku. Firma ta świadczy usługi lakiernicze i realizuje zlecenia dla dużych i popularnych marek, takich jak Philips Lighting, BSH, czy Indesit. W ramach inwestycji prowadzonej w Zawierciu Biacolor wybuduje nowoczesną halę produkcyjną o powierzchni 1300 mkw wraz z niezbędną infrastrukturą biurowo-socjalną. Nowa inwestycja to szansa na rozwój regionu oraz nowe miejsca pracy dla mieszkańców okolicy. W nowym zakładzie uruchomiona zostanie trzyzmianowa produkcji na trzech liniach lakierniczych. Przedsięwzięcie to będzie wymagało zatrudnienia około 33 nowych pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. W misję wpisana jest szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.

JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane