BetterStyle kontynuuje współpracę z MLP Group i wynajmuje nową powierzchnię magazynową

2021-10-21
BetterStyle kontynuuje współpracę z MLP Group i wynajmuje nową powierzchnię magazynową

Firma BetterStyle stawia na dynamiczny rozwój i powiększa swoje zaplecze logistyczne, by móc prowadzić rynkową ekspansję. W efekcie przedsiębiorstwo podpisało z MLP Group umowę, na mocy której przedłużyło najem powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I oraz zyskało dodatkowe 5 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowa powierzchnia magazynowa umożliwi rozwój firmy

BetterStyle to marka, która zajmuje się dystrybucją suplementów diety, artykułów gospodarstwa domowego oraz kosmetyków. Oprócz działalności w Polsce, aktywnie funkcjonuje także w innych krajach, dlatego tak istotne jest stosowne zaplecze logistyczne. Wynajmowane w MLP Pruszków I moduły magazynowe spełniły oczekiwania BetterStyle, stąd też decyzja o wejściu w posiadanie kolejnego z nich. Kluczowa jest tutaj zwłaszcza znakomita lokalizacja obiektu, która umożliwia usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wysoki standard nieruchomości, jej proekologiczny charakter oraz regularne wdrażanie rozwiązań z zakresu energooszczędności także posiadają istotne znaczenie i sprawiają, że ten park stworzony przez MLP Group cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem konsumentów.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM oferuje do wynajmu parki MLP Group.
Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU