Better Workplace otwiera nowe centrum dystrybucyjne w CTPark Katowice

Firma Better Workplace, która zajmuje się dostawą owoców, warzyw i soków do zakładów pracy, otworzy nowe centrum dystrybucyjne. Wybór padł na Katowice i nowoczesny CTPark Katowice, który spełnia wysokie wymagania nowego najemcy. - informuje JARTOM Real Estate

Nowy najemca w CTPark Katowice

Better Workplace, wcześniej działająca pod nazwą Dailyfruits, specjalizuje się w dostawie świeżych produktów do biur i zakładów produkcyjnych i działa na rynku już od ponad 10 lat. Firma współpracuje z ponad 2 tys. klientów z wielu miast, takich jak Warszawa, Kraków, czy Katowice. Niedawno firma Better Workplace zdecydowała o otwarciu nowego centrum logistycznego. Decyzja ta wynikała z dynamicznego rozwoju firmy oraz dużej ilości nowych klientów z Górnego Śląska. Better Workplace zajęło blisko 1 tys. mkw powierzchni magazynowej i dystrybucyjnej oraz liczące 125 mkw biuro w CTPark Katowice. CTPark Katowice to nowoczesny kompleks magazynowy, który zajmuje łącznie aż 50 tys. mkw powierzchni. Niewątpliwą zaletą obiektu jest jego strategiczna lokalizacja, z szybkim i łatwym dostępem do centrum Katowic oraz do autostrad A1 i A4.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przy najmie lub zakupie hal przez JARTOM Real Estate zaoferujemy korzystne warunki finansowe i pozafinansowe. 30-letnie doświadczenie na rynku magazynowym skutkuje wypracowaniem unikalnej oferty hal na wynajem i na sprzedaż. Państwa sukces to nasz sukces.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane