Benix wybuduje fabrykę mebli w Zadąbrowiu

2021-02-17
Benix wybuduje fabrykę mebli w Zadąbrowiu

Firma Benix, producent mebli z Mroczenia, wybuduje nową fabrykę w Zadąbrowiu, mimo, że wcześniejsze plany zwiastowały budowę w Przemyślu. Firma nabyła w Zadąbrowiu dwie działki o łącznej powierzchni 5 hektarów o wartości 900 tys. zł. -informuje Jarton Real Estate. 

Początkowo firma Benix miała wybudować nową fabrykę mebli w Przemyślu, gdzie dotychczas prowadziła swoją działalność. W Przemyślu Benix dzierżawił halę o powierzchni 700 mkw, na której terenie działała szwalnia firmy zatrudniająca 80 osób. Jednakże działka przynależąca do przemyskiej Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej nie spełniła oczekiwań inwestora. Budowa w Zadąbrowiu to cios gospodarczy dla Przemyśla, gdyż nie tylko nie powstanie tam zakład zatrudniający kilkaset osób, ale również dotychczas działająca szwalnia zostanie przeniesiona do Zadąbrowia. 

Informacje o JARTOM Real Estate


Flagowe marki JARTOM Real Estate z rynku magazynowego to SEGRO, MLP GROUP, HILLWOOD, WHITE STAR, PROLOGIS i inne.
JARTOM Real Estate jest partnerem biznesowym dla obecnych i przyszłych najemców oraz firm planujących zakup lub budowę hali. Oferuje wsparcie transakcyjne, techniczne i merytoryczne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU