BekaertDeslee podwaja powierzchnię najmu w SEGRO Business Park Łódź

2022-06-03
BekaertDeslee podwaja powierzchnię najmu w SEGRO Business Park Łódź

Belgijski producent włókien do materacy BekaertDeslee zdecydował się na wynajęcie dodatkowej powierzchni produkcyjno-magazynowej w SEGRO Business Park Łódź. Decyzja ta podyktowana jest dynamicznym rozwojem firmy oraz koniecznością znacznego zwiększenia skali produkcji. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajęcie dodatkowej powierzchni produkcyjno-magazynowej

BekaertDeslee to belgijska firma obecna na rynku już od 1928 roku. Powstała jako przedsiębiorstwo rodzinne, a w miarę upływu lat rozwinęła swoją działalność, wchodząc na wszystkie kontynenty oraz wprowadzając do asortymentu nowoczesne produkty z zakresu tekstyliów do materacy.

Obecnie firma posiada aż 26 fabryk zlokalizowanych na całym świecie i zatrudnia ponad 4 tys. pracowników. Co więcej, firma nadal szybko się rozwija, wchodzi na nowe rynki zbytu oraz sukcesywnie zwiększa skalę produkcji.
BekaertDeslee działa również w Polsce, a dokładniej w Łodzi, gdzie produkuje pełen przekrój oferty. Działa w SEGRO Business Park Łódź gdzie wynajmuje halę od 2015 roku. Niedawno zdecydowano się na wynajęcie dodatkowej powierzchni w tym właśnie obiekcie.
W rezultacie firma dysponuje teraz aż 6500 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Decyzja o wyborze parku SEGRO Business Park Łódź była dla BekaertDeslee oczywista. Teraz producent posiada odpowiednie warunki do zwiększenia skali biznesu, przy okazji prowadząc działalność w tym samym, sprawdzonym obiekcie, który idealnie wpisuje się w oczekiwania belgijskiej firmy.
JARTOM jest agentem SEGRO przy wynajmie powierzchni w parkach logistycznych. Wszystkie hale do wynajęcia SEGRO oferuje JARTOM Real Estate.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wyszukując nowoczesne magazyny dla swoich Klientów JARTOM Real Estate opracowuje narzędzia ułatwiające Klientom podejmowanie strategicznych decyzji w zakresie najmu, sprzedaży lub budowy hal.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU