BayWa r.e. otwiera pierwszy w Polsce magazyn

2021-05-05
BayWa r.e. otwiera pierwszy w Polsce magazyn

Wzrost popularności instalacji fotowoltaicznych sprawił, że firma BayWa r.e., deweloper i dostawca paneli słonecznych, zdecydował się na otwarcie pierwszego w Polsce magazynu firmy. Nowy obiekt będzie wspierał rozwój sprzedaży i dystrybucji systemów solarnych.- informuje JARTOM Real Estate.

Rozwój fotowoltaiki w Polsce

Nowy magazyn powstał tuż obok lokalnego biura sprzedaży firmy i został otwarty i oddany do użytku w kwietniu 2021 roku. Rosnąca popularność systemów fotowoltaicznych w Polsce sprawiła, że popyt na produkty i usługi firmy znacznie wzrósł. Nowy magazyn będzie w stanie zaspokoić potrzeby klientów oraz poprawić jakość usług świadczonych polskim inwestorom. Wzrost popularności czerpania energii ze źródeł odnawialnych wiąże się z coraz większą świadomością ekologiczną. Ponadto, rządowe dopłaty i dofinansowania pozwalają na zmniejszenie kosztów początkowych inwestycji. Firma BayWa r.e. planuje również program bezpłatnych szkoleń, dzięki którym instalatorzy pozyskają kompleksową wiedzę na temat paneli fotowoltaicznych, kwestii ich odpowiedniego doboru oraz bezpieczeństwa montażu. 
Obecnie flagowym produktem marki BayWa r.e. jest autorski system montażowy novotegra, który znany jest ze swojej niezawodności, a ponadto jest wyjątkowo łatwy i szybki w montażu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.
Flagowe marki JARTOM Real Estate z rynku magazynowego to SEGRO, MLP GROUP, HILLWOOD, WHITE STAR, PROLOGIS i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU