Bauservice wybuduje halę produkcyjno-magazynową. Co będzie tam wytwarzane?

2022-02-24
Bauservice wybuduje halę produkcyjno-magazynową. Co będzie tam wytwarzane?

Nowa inwestycja w woj. wielkopolskim. Powstanie tam nowoczesna hala polskiego producenta stolarki drzwiowej i okiennej Bauservice.- informuje JARTOM Real Estate

Hala produkcyjna z zapleczem magazynowym

Bauservice to polska firma działająca na rynku od 2007 roku, specjalizująca się w produkcji okien, drzwi, fasad i bram. Dynamiczny rozwój firmy oraz chęć poszerzenia oferty produktowej skłoniła firmę do nowych inwestycji. Nowoczesna hala produkcyjna z zapleczem magazynowym powstanie w Buku w woj. wielkopolskim, gdzie mieści się siedziba firmy oraz własny park maszynowy.
W nowej hali produkowany będzie standardowy asortyment firmy, a ponadto planowane jest wdrożenie produkcji eko stolarki aluminiowej o unikatowych parametrach użytkowych. Obecnie ekologia wyznacza w budownictwie nowe trendy i asortyment tego typu jest poszukiwany na rynku. Wprowadzenie eko stolarki to szansa na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku oraz zdobycie nowych klientów. Doskonała izolacja termiczna okien i drzwi pozwala znacząco zmniejszyć rachunki za prąd, a także ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU