Baumit uruchomi fabrykę w Strefie Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd

Baumit wybuduje fabrykę na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej gminy Ujazdów. Nieruchomość powstanie na działce o wielkości 4,5 ha, która znajduje się w Zimnej Wódce – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu to koszt blisko 100 milionów złotych

Powierzchnia zakładu produkcyjnego wyniesie 5000 m2, a koszt realizacji tej inwestycji sięgnie 100 milionów złotych. Wiadomo już, że oddanie obiektu do użytku pozwoli firmie na usprawnienie wielu procesów logistycznych i dalszy, dynamiczny rozwój. Skorzysta na tym również lokalna gospodarka, bowiem zostaną w nim utworzone nowe miejsca pracy. Warto podkreślić, że Baumit, producent materiałów budowlanych prowadzący międzynarodową działalność, to nie pierwsze przedsiębiorstwo, które postanowiło uruchomić zakład w tym miejscu. Na przestrzeni minionych kilku lat Strefa Aktywności Gospodarczej gminy Ujazd pozyskała aż 14 inwestorów. Wszystko wskazuje na to, że będzie ich ciągle przybywać.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne. Pomagamy także w finalizacji transakcji.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane