Bardzo dobry rok dla Porsche

2021-03-28
Bardzo dobry rok dla Porsche

Porsche pomimo pandemii koronawirusa i niesprzyjających warunków gospodarczych ustanowiło w 2020 roku nowy rekord przychodów. Koncern znacząco zwiększył sprzedaż i doskonale poradził sobie z wyzwaniami związanymi z globalną pandemią koronawirusa.- informuje JARTOM Real Estate.

Dynamiczny rozwój Porsche 

Pomimo trudności związanych z pandemią Porshe znacząco zwiększyło sprzedaż i osiągnęło przychód na poziomie 28,7 miliarda euro, czyli aż o 100 milionów euro więcej niż w roku 2019. Wolumen sprzedaży wyniósł 272 tysiące samochodów, co stanowi niewielki spadek (o 3%) w stosunku do roku poprzedniego. O sukcesie marki zdecydowała szybka reakcja zarządu na zmieniające się warunki gospodarcze. Fabryki Porshe zostały przymusowo zamknięte na 6 tygodni. Porshe uruchomiło program wsparcia dla pracowników oraz powołało wyspecjalizowany zespół do spraw koordynacji nowych zadań. Na sukces marki w 2020 roku z pewnością wpływ miało również atrakcyjne portfolio nowych produktów, które przykuło uwagę grupy docelowej. W 2020 zadebiutował innowacyjny model Porsche Taycana - pierwszy samochód elektryczny marki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU