Bardzo dobre wyniki finansowe polskich firm mimo pandemii

2021-03-28
Bardzo dobre wyniki finansowe polskich firm mimo pandemii

Mimo pandemii koronawirusa i niepewnej sytuacji gospodarczej na całym świecie polskie duże i średnie firmy osiągają bardzo dobre wyniki finansowe. - informuje JARTOM Real Estate.

Zaskakująco dobre wyniki polskich firm

Patrząc na sprawozdania finansowe i zawarte w nich wyniki oraz przychody widzimy, że wiele polskich firm uniknęło kryzysu i było odporne na recesję. Jest to po części zasługą tarcz antykryzysowych, które wsparły polskie podmioty działające na rynku. W rezultacie w IV kwartale polskie przedsiębiorstwa, które zatrudniają co najmniej 50 pracowników, mogą się poszczycić wzrostem przychodów o 7,5%. To doskonały wynik w dobie globalnej pandemii i związanych z nią ograniczeń. 
Realny PKB w IV kwartale 2020 r. spadł o 2,8 proc. - nie jest to niepokojąca wartość, biorąc pod uwagę otoczenie makroekonomiczne, w którym obecnie się znajdujemy. Wszystko to może wskazywać na to, że nasza gospodarka jest odporna na kryzys, a podmioty działające na naszym rynku szybko i efektywnie reagują na zmieniającą się rzeczywistość. Dobre wyniki finansowe dużych i średnich firm to doskonała wiadomość dla naszej gospodarki - dobre wyniki finansowe z pewnością przełożą się na nowe inwestycje, a co za tym idzie na powstawanie nowych miejsc pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Witamy na stronie JARTOM Real Estate. Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych w zakresie doboru powierzchni magazynowej lub produkcyjnej. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z, rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU