Bałtyk zmienia lokalizację swojego zakładu produkcyjnego. Gdzie powstanie nowa fabryka?

2022-10-24
Bałtyk zmienia lokalizację swojego zakładu produkcyjnego. Gdzie powstanie nowa fabryka?

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Bałtyk rezygnują z prowadzenia działalności w Gdańsku i przygotowują się do uruchomienia fabryki położonej we Włocławku. Przeniesienie produkcji będzie stanowiło proces, który rozpocznie się w tym roku i zgodnie z planem potrwa do wiosny 2023 r. – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowej fabryki okazją do wdrożenia innowacji

Całe przedsięwzięcie stanowi dla marki okazję do zmodernizowania obszaru roboczego oraz do powiększenia go, co z uwagi na dotychczasowe położenie gdańskiej nieruchomości nie byłoby możliwe. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo stanowi swego rodzaju polską legendę, gdyż jego historia sięga 1923 r. Od tego czasu z powodzeniem się rozwija, łącząc tradycję i nowoczesne technologie. We Włocławku została już wybudowana hala w której powstawać będzie czekolada. Stopniowo uruchamiane będą w niej linie produkcyjne, a te znajdujące się na Pomorzu – wygaszane. Wszystko po to, by nie zakłócić ciągłości pracy i usprawnić wiele procesów logistycznych. Grunty w Gdańsku po Bałtyku przejmie firma Torus, która planuje już ich rewitalizację i wykorzystanie bezpośredniego sąsiedztwa biurowca Format, który oddała tam do użytku. Pozostaje więc z zainteresowaniem śledzić dalsze losy tej inwestycji.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe. 


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU