Baltic Spares Service wybuduje halę warsztatową z zapleczem biurowym

2021-12-01
Baltic Spares Service wybuduje halę warsztatową z zapleczem biurowym

Firma Baltic Spares Service przygotowuje się do budowy nowej hali warsztatowej, w której przewidziano również część biurową. Tak kompleksowy charakter obiektu usprawni wiele procesów logistycznych i zaowocuje optymalizacją pracy – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali krokiem niezbędnym do wdrożenia nowej technologii

Decyzja o budowie hali została podyktowana chęcią rozwoju przedsiębiorstwa, który polegać będzie na wdrożeniu technologii procesu regeneracji głowic silników spalinowych, jakie znajdują zastosowanie w agregatach morskich statków. Obiekt powstanie w Gdańsku, czyli tam, gdzie znajduje się siedziba firmy, i zostanie wykończony pod klucz. Inwestycja obejmuje również roboty drogowe i dostawę oraz montaż ogrodzenia, a celem jest wyłonienie wykonawcy jeszcze w grudniu bieżącego roku. Dla Baltic Spares Service, polskiej firmy z tradycją, która jest jednym z największych europejskich dostawców części zamiennych do statków, to istotny krok na drodze do dalszego dynamicznego rozwoju i umacniania swojej pozycji rynkowej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU