Bakron z nową halą usługowo – magazynową w Pyrzycach

2022-06-08
Bakron z nową halą usługowo – magazynową w Pyrzycach

Firma Bakron wkrótce zyska nową halę o charakterze usługowo – magazynowym, której powstanie będzie formą rozbudowy obiektu produkcyjnego, z którego obecnie korzysta przedsiębiorstwo. Jej powierzchnia użytkowa wyniesie 696 m2, a dzięki temu, że zaprojektowano ją w konstrukcji stalowej, będzie funkcjonalna i nowoczesna zarazem – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala powiększy zaplecze logistyczne przedsiębiorstwa 

W nieruchomości zostanie zastosowana izolacja pionowa i pozioma a także zabezpieczenie antykorozyjne. Inwestycja zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i pozwoli na optymalizację pracy. Jest to również element realizowania strategii polegającej na wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu świadczonych przez markę usług. Dla firmy Bakron, która już niemal od trzydziestu lat specjalizuje się w wytwarzaniu konstrukcji i wyrobów ze stali oraz świadczy usługi ślusarskie i spawalnicze, to sposób na kontynuowanie dalszego, dynamicznego rozwoju. Śmiało można więc stwierdzić, że budowa hali to przyszłościowe przedsięwzięcie, które się opłaci. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU