BUDOSPRZĘT inwestuje w halę produkcyjną z zapleczem socjalnym

BUDOSPRZĘT wkrótce zyska nową halę produkcyjną dysponującą zapleczem socjalnym i częścią biurową. Tak kompleksowy charakter nieruchomości pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i sprawi, że zarządzanie nią będzie znacznie prostsze – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala pozwoli na dywersyfikację działalności firmy

O optymalną temperaturę w budynku zadba kondensacyjny kocioł gazowy, a przepompowania kanalizacyjna i zewnętrzna instalacja pozwolą na szybkie i sprawne odprowadzanie z niego ścieków sanitarnych. Warto podkreślić, że pod halą zostanie wydzielone specjalne miejsce postojowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, a dostęp z poziomu terenu ułatwi im dostanie się do środka. Wewnątrz nie zabraknie szatni oraz strefy służącej do wypoczynku. Dzięki temu personel będzie mógł cieszyć się komfortowymi warunkami podczas realizowania zawodowych obowiązków. Wspomniana inwestycja ma na celu dywersyfikację działalności firmy, która będzie możliwa dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu służącego do renowacji i czyszczenia szalunków. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.
Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane