BSH inwestuje we Wrocławiu i łączy fabryki z magazynem

Koncern BSH wybudował we Wrocławiu przenośnik, którym połączył swoje fabryki piekarników i lodówek z wynajętym niedawno magazynem. Ten krok pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i umożliwi przygotowanie się na przewidywany wzrost mocy produkcyjnych – informuje JARTOM Real Estate.

Przenośnik do magazynu ułatwi transport produktów

Przenośnik znacząco ułatwi transport produktów do magazynu i przyczyni się do obniżenia kosztów. Dzięki niemu nie będzie już konieczne codzienne przewożenie towarów przy pomocy kilku samochodów dostawczych. Efekt? Mniejsze wydatki i ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Warto podkreślić, że to kolejna inwestycja na Dolnym Śląsku, której podjęło się to niemieckie przedsiębiorstwo. Na rozwój działalności we Wrocławiu BSH przeznaczył już ponad 840 mln złotych. W rezultacie zyskał wiele nowych obiektów, a także uruchomił centrum logistyczne o wielkości 30 000 m2 dysponujące własną infrastrukturą kolejową. Aktualnie firma posiada 6 fabryk w Polsce wszystko wskazuje na to, że będzie kontynuowała dalszy, dynamiczny rozwój. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.
Nasi specjalistyczni doradcy ds. powierzchni magazynowych wesprą Cię w Twoich planach biznesowych. Centra logistyczne, samodzielne obiekty, najem, zakup, budowa to wszystko oferujemy w jednym miejscu. Wdrożymy strategię przygotowaną specjalnie dla Ciebie.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane