BOX HAUS buduje halę produkcyjno-magazynową

BOX HAUS stanie się właścicielem nowej hali o charakterze produkcyjno-magazynowym, która będzie dysponowała przeciwpożarowym zbiornikiem na wodę. Nieruchomość zostanie wybudowana w Zabrzu, a w ramach przedsięwzięcia powstanie również sieć dróg z placami oraz miejscami parkingowymi – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala ułatwi produkcję energooszczędnych domów

Skąd decyzja o realizacji takiej inwestycji? Została ona starannie przemyślana i ma na celu przyspieszenie rozwoju przedsiębiorstwa oraz przyniesienie mu licznych korzyści. Oddanie hali do użytku pozwoli na wdrożenie innowacyjnych procesów technologicznych i środowiskowych służących do produkcji energooszczędnych domów. BOX HAUS to renomowany producent budynków prefabrykowanych, który świadczy usługi na rzecz klientów prywatnych, deweloperów, przedsiębiorstw i dostawców. Słynie z wysokiej jakości, indywidualnego podejścia i troski o środowisko naturalne. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne. Pomagamy także w finalizacji transakcji.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane