BIONEA buduje nowy zakład na terenie gminy Tuchomie

BIONEA uzyskała aż 800 tys. zł bezzwrotnego wsparcia w ramach konkursu grantowego „Invest in Pomerania 2020”. Środki te zostaną przeznaczone na budowę nowego zakładu, który umożliwi dalszy rozwój firmy oraz jej ekspansję na nowe rynki. - informuje JARTOM Real Estate

BIONEA zainwestuje w nowy zakład produkcyjny

Spółka BIONEA specjalizująca się w produkcji wyrobów metalowych inwestuje na terenie gminy Tuchomie. Wszystko to dzięki uzyskaniu środków finansowych w konkursie Invest in Pomerania. Program ten ma na celu ożywienie gospodarcze regionu, zwiększenie miejsc pracy w województwie oraz pomoc polskim firmom w rozwoju działalności i wkroczeniu na nowe rynki. Dzięki uzyskanemu finansowaniu BIONEA zakupiła liczącą 1,4 ha działkę, na której powstanie nowy zakład produkcyjny  wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym. Będzie tam wytwarzany standardowy asortyment firmy, a także nowe produkty i konstrukcje stalowe, na które jest obecnie popyt na rynku. Zgodnie z zapowiedziami produkty BIONEA będą sprzedawane zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane