BHJ Polska łączy siły z PM Group i buduje zakład produkcyjny

Firma BHJ Polska nawiązała współpracę z PM Group aby wybudować fabrykę w województwie dolnośląskim, w miejscowości Małuszów. Wiadomo już, że nieruchomość powstanie na gruntach o powierzchni przekraczającej 5 ha, co stwarza inwestorowi spore pole do popisu – informuje JARTOM Real Estate. 

W fabryce będzie produkowana karma dla zwierząt

Aktualnie przedsiębiorstwo zajmuje się dopełnianiem niezbędnych formalności, aby otrzymać pozwolenie na rozpoczęcie prac budowlanych. Ich efektem będzie nowoczesny zakład, w którym będzie produkowana karma dla zwierząt. Oddanie go do użytku bez wątpienia pozwoli marce na usprawnienie wielu procesów logistycznych, zwiększenie mocy wytwórczych i wzrost konkurencyjności. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane