BEGA Gruppe z dodatkową powierzchnią magazynową w MLP Poznań West

BEGA Gruppe wejdzie w posiadanie nowej hali magazynowej o powierzchni, która wyniesie około 6500 m2. Nieruchomość powstanie na terenie kompleksu MLP Poznań West i sprawi, że marka będzie posiadała tam do swojej dyspozycji ponad 33 000 m2  nowoczesnej i dopasowanej do potrzeb przestrzeni – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny, biura i zaplecze socjalne wysokiej klasy

Oprócz magazynów, przedsiębiorstwo będzie użytkowało także zaplecze socjalne oraz biura. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie obiektem. Za powstanie wspomnianej hali, która spełni wymogi certyfikacji BREEAM, odpowiada doświadczona spółka WPIP. Można więc spodziewać się, że będzie to budynek wysokiej klasy wyposażony w zaawansowane rozwiązania technologiczne. MLP Poznań West to park, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. Instalacje fotowoltaiczne, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz wiaty na rowery czynią go przyjaznym środowisku i zatrudnionemu tam personelowi. Chęć powiększenia zaplecza logistycznego w tej lokalizacji wynika z owocnej współpracy BEGA Gruppe i dewelopera. Czy to ostatnia decyzja tego rodzaju? Czas pokaże! JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny MLP Group.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane