BCUBE otwiera nowe centrum logistyczne w Prologis Park Dąbrowa

W październiku 2023 roku do budynku DC1C w parku logistycznym Prologis Park Dąbrowa wprowadził się BCUBE, polski oddział włoskiej grupy specjalizującej się w logistyce kontraktowej oraz zarządzaniu łańcuchem dostaw. - informuje JARTOM Real Estate

Umowa najmu powierzchni magazynowej w renomowanym obiekcie

BCUBE specjalizuje się w świadczeniu usług logistycznych dla firm działających w różnych branżach, między innymi motoryzacyjnej. Firma jest liderem w dostarczaniu usług transportowych i spedycyjnych zarówno w kraju, jak i za granicą. BCUBE wynajął imponującą powierzchnię 19 tys. mkw na cele magazynowe oraz 433 mkw powierzchni biurowej w budynku DC1C. Umowa między zarządcą obiektu a BCUBE podpisana została na pięć lat, z opcją przedłużenia w przyszłości. Prologis Park Dąbrowa jest nowoczesnym centrum dystrybucyjnym, które oferuje łącznie ponad 144 tys. mkw powierzchni. Lokalizacja parku jest bardzo korzystna, ponieważ w jego pobliżu znajduje się wiele ważnych szlaków komunikacyjnych, takich jak droga krajowa 94 i trasa szybkiego ruchu S1. Lokalizacja ta zapewnia doskonałe połączenie z autostradą A4 oraz Międzynarodowym Portem Lotniczym w Katowicach. Decyzja BCUBE o wynajęciu przestrzeni w Prologis Park Dąbrowa jest kolejnym potwierdzeniem rosnącego znaczenia obiektu jako ważnego centrum logistycznego w Polsce. JARTOM Real Estate w swojej ofercie posiada hale magazynowe w Prologis Park Dąbrowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane