BBIM inwestuje w centrum logistyczne o wielkości 24 000 m2

BBIM wkrótce stanie się właścicielem nowego centrum logistycznego, które powstanie w Ustowie, w gminie Kołbaskowo. Nad tym przedsięwzięciem firma pracuje razem z biurem Kusznierów Architektura, aby efekty były w pełni zadowalające – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne przyniosą liczne korzyści

Wybrano już teren pod realizację inwestycji. To grunty o wielkości 5 ha, a marka zajmuje się dopełnianiem formalności mających na celu uzyskanie niezbędnych pozwoleń na ich zagospodarowanie. Plany przewidują budowę kompleksu złożonego z hal o charakterze magazynowo – produkcyjnym, których łączna powierzchnia wyniesie około 24 000 m2. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. My opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie i produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane