Azjatycki gigant rozwija swoją działalność w Polsce i rozbudowuje zakład produkcyjny

Universal Scientific Industrial Poland, jeden z największych producentów elektroniki z Azji, rozpoczyna kolejną ekspansję na polskim rynku. Firma podpisała umowę z toruńską spółką Erbud na budowę hali produkcyjno-magazynowej w Biskupicach Podgórnych. Wartość kontraktu wynosi 69,85 mln zł. - informuje JARTOM Real Estate

Duża inwestycja azjatyckiego giganta na rynku elektroniki

Zgodnie z planami nowa hala produkcyjna w Biskupicach Podgórnych ma zostać ukończona i oddana do użytku do końca lutego 2024 roku. W hali będą produkowane płytki PCBA, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w branży motoryzacyjnej. W ramach planowanej rozbudowy Universal Scientific Industrial Poland otrzymało wsparcie ze strony Ministerstwa Rozwoju i Technologii na tę inwestycję. Ze względu na otrzymane wsparcie firma musiała zobowiązać się do utworzenia przynajmniej 30 nowych miejsc pracy oraz do poniesienia kosztów inwestycji w wysokości co najmniej 102,9 mln zł do 31 grudnia 2024 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu JARTOM Real Estate i praktycznym umiejętnościom mediacyjnym naszych doradców wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty najmu lub zakupu magazynu. Oferujemy wsparcie w zakresie wynajmu i zakupu powierzchni magazynowych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane