Azimoo Expedition buduje fabrykę kamperów w Czyżewie

2021-02-24
Azimoo Expedition buduje fabrykę kamperów w Czyżewie

W Czyżewie, miejscowości znajdującej się w województwie kujawsko-pomorskim, powstanie zakład produkcyjny firmy Azimoo Expedition. Firma zajmuje się produkcją nowoczesnych kamperów zasilanych w energię elektryczną.  - informuje JARTOM Real Estate. 


Hala produkcyjna licząca około 1,8 tys. mkw powierzchni powstanie na 0,5 ha działce, którą Azimoo Expedition zakupiło od Gminy Czyżew za 266 tys. złotych. Zakład zostanie wyposażony w nowoczesną linię produkcyjną oraz specjalistyczne maszyny służące do produkcji kamperów. Inwestor deklaruje, że nowo budowana hala może być z czasem powiększana, gdyż firma rozwija się bardzo dynamicznie, a popyt na kampery wciąż rośnie. W związku z budową fabryki Azimoo poszukuje około 10-15 pracowników branży stolarskiej, elektrycznej i mechanicznej. 

Informacje o JARTOM Real Estate


Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU