Aza – Tech rozbuduje halę usługową. Co dzięki temu zyska?

Firma Aza – Tech podjęła decyzję o rozbudowie swojej hali usługowej z zapleczem o charakterze socjalno – biurowym. W ramach realizowanej inwestycji zyska nową halę produkcyjno – usługową oraz łącznik, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi codzienną pracę – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali produkcyjnej pozwoli na powiększenie oferty

Wiadomo już, że powierzchnia użytkowa nieruchomości wyniesie nieco ponad 576 m2. Będzie to obiekt o jednej kondygnacji, a zaplanowane prace obejmują także zagospodarowanie terenu wokół hali. Skąd pomysł na tego rodzaju przedsięwzięcie? Celem jest stworzenie warunków niezbędnych do wdrożenia nowych produktów, które nie tylko poszerzą asortyment marki, ale i pozwolą jej zyskać na atrakcyjności w oczach konsumentów i kontrahentów. Aza – Tech to firma obecna na rynku od 2014 roku. Specjalizuje się w projektowaniu CAD/CAM, w obróbce CNC oraz w malowaniu gotowych konstrukcji i elementów. Świadczy też usługi gięcia, cięcia i spawania. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane