Autodoc otwiera imponujących rozmiarów centrum dystrybucyjne

2023-01-03
Autodoc otwiera imponujących rozmiarów centrum dystrybucyjne

Jeden z wiodących internetowych sprzedawców części zamiennych do samochodów otworzył nowe centrum logistyczne w Szczecinie. Imponujących rozmiarów hala jest w stanie pomieścić aż 50 tys. miejsc paletowych. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe centrum dystrybucyjne na Europę

Firma, ze względu na duży popyt na części zamienne zgłaszane w Polsce, zdecydowała się na otwarcie tutaj nowego centrum logistycznego. Wybór padł na park Accolade w Szczecinie. To właśnie tam Autodoc zajął liczącą 40 tys. mkw halę, która jest w stanie pomieścić aż 50 tys. miejsc paletowych. To największy obecnie magazyn Autodoc w Polsce. Tak duży obiekt umożliwi przechowywanie około 200 000 produktów i 15 milionów numerów artykułów marek własnych. Centrum logistyczne w Szczecinie będzie służyło jako centralny magazyn uzupełniający dla wszystkich mniejszych magazynów Autodoc działających w Europie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU