Austriacka Grupa EV zwiększa produkcję dzięki nowemu budynkowi produkcyjnemu

Grupa EV, dostawca sprzętu do bondingu wafli i litografii, zakończyła budowę nowego zakładu produkcyjnego. Inwestycja ta przyczyniła się do wzrostu mocy produkcyjnych firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Sukcesywna rozbudowa zaplecza produkcyjnego EV

Nowy budynek, noszący nazwę Manufacturing V, został już otwarty i pełni rolę działu produkcji komponentów sprzętu EVG. Zwiększył on znacząco powierzchnię produkcyjną i magazynową EV. Budowa obiektu była odpowiedzią na silny popyt na hybrydowe klejenie EVG i inne rozwiązania procesowe. Producent pragnie sprostać rosnącemu rynkowi zaawansowanych opakowań i integracji 3D. Nowy budynek produkcyjny EV to ponad 1200 mkw dodatkowej powierzchni produkcyjnej i ponad 1200 mkw powierzchni magazynowej. Grupa EV sukcesywnie rozwija działalność i inwestuje w zwiększenie swoich zdolności produkcyjnych i zaplecza magazynowego. Firma spodziewa się, że wzrost popytu na jej produkty utrzyma się w przyszłości. Dlatego też grupa już teraz buduje kolejny budynek - Manufacturing VI, który najpewniej oddany zostanie do użytku pod koniec bieżącego roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Doświadczenie JARTOM Real Estate pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane