Auchan zyska nowy magazyn w Lędzinach dzięki poszerzeniu zakresu współpracy z FM Logistic

2021-08-11
Auchan zyska nowy magazyn w Lędzinach dzięki poszerzeniu zakresu współpracy z FM Logistic

Zapadła decyzja o poszerzeniu wieloletniej współpracy nawiązanej przez sieć handlową Auchan Retail Polska oraz firmę FM Logistics. W efekcie Auchan zyska nowy obiekt magazynowy o imponującej powierzchni sięgającej 54 000 m2, który będzie w pełni dopasowany do jego potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn o dużym potencjale ułatwi rynkową ekspansję

FM Logistic zadba o kompleksową obsługę logistyczną magazynu, który odpowie na wszystkie potrzeby marki Auchan. Zlokalizowany w Lędzinach na Śląsku obiekt umożliwi składowanie produktów świeżych, do których zaliczają się: owoce, schłodzone artykuły spożywcze, warzywa, mięsa, ryby oraz nabiał. Oprócz nich znajdą się tam również produkty suche oraz chemia gospodarcza. Magazyn okaże się nieocenionym elementem strategii rozwoju sieci Easy Auchan i działalności e-commerce, która jest odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby rynku. Umożliwi obsługę 41 sklepów, co przyczyni się do usprawnienia wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że FM Logistic oraz Auchan są partnerami biznesowymi już od 1996 roku. Można więc śmiało stwierdzić, że to nie ostatnia wspólna inwestycja, którą realizują.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU