Auchan inwestuje w nową powierzchnię magazynową w centrum logistycznym GLP w Lędzinach

2021-07-20
Auchan inwestuje w nową powierzchnię magazynową w centrum logistycznym GLP w Lędzinach

Na terenie centrum logistycznego GLP w Lędzinach zostanie wybudowany nowoczesny magazyn, który wynajmie Auchan Retail Polska. Zgodnie z przyjętymi planami, obiekt będzie posiadał powierzchnię sięgającą 54 000 m2 i powstanie zgodnie z wymogami certyfikacji BREEAM na poziomie very good – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn o imponującej powierzchni i znakomitej lokalizacji

Realizacja przedsięwzięcia sprawi, że Auchan będzie dysponował dodatkowym magazynem oraz powierzchnią biurową, która ułatwi efektywne administrowanie placówką. Warto podkreślić, że nieruchomość zostanie w pełni dostosowana do potrzeb klienta. Oznacza to, że będzie przystosowana do obsługi i składowania artykułów spożywczych oraz produktów świeżych. Znacząco usprawni to wiele procesów logistycznych. Z kolei doskonała lokalizacja, tuż przy trasie ekspresowej S1, pozwoli na cieszenie się płynnym transportem. Według harmonogramu prac, budowa magazynu została podzielona na dwa etapy. Mają one dobiec końca w pierwszym kwartale 2022 roku. Już teraz Auchan podpisał umowę, na mocy której będzie mógł wynajmować budynek przez 10 lat. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU