Arvato przedłuża umowę najmu magazynu w Prologis Park Stryków

Firma Arvato zdecydowała o przedłużeniu umowy najmu magazynu znajdującego się w kompleksie Prologis Park Stryków. W efekcie będzie mogła przez kolejne trzy lata użytkować w pełni dostosowaną do swoich potrzeb przestrzeń, która wynosi aż 40 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn szyty na miarę

Wszystko wskazuje na to, że oddany do użytku marki magazyn spełnił jej oczekiwania i pozwolił na usprawnienie wielu procesów logistycznych co skłoniło ją do kontynuowania współpracy z Prologis. Nie ma w tym niczego dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że obiekt powstał w formule BTS, a więc można powiedzieć, że został uszyty na miarę, z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań i potrzeb przedsiębiorstwa. Znajduje się w nim antresola, wzmocniona posadzka, rampy najazdowe oraz 38 doków przeładunkowych. Nieruchomość jest wykorzystywana do obsługi klienta firmy prowadzącego działalność w branży modowej. Warto podkreślić, że Arvato to jeden z liderów wśród spółek specjalizujących się w zarządzaniu łańcuchami dostaw. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane