Artystyczna Odlewnia Metali Art. – Odlew rozbuduje halę produkcyjną w Opolu

Zlokalizowana w Opolu hala produkcyjna należąca do Artystycznej Odlewni Metali Art- Odlew zostanie rozbudowana. Dzięki tej decyzji marka będzie mogła cieszyć się wieloma korzyściami, do których należy optymalizacja pracy oraz poszerzenie i uatrakcyjnienie swojej oferty – informuje JARTOM Real Estate.

Większa hala produkcyjna pozwoli na wdrożenie innowacji 

Głównym impulsem, który skłonił firmę do realizacji tej inwestycji była chęć wdrożenia innowacyjnej technologii wytwarzania odlewów artystycznych na bazie warstwowych form ceramicznych, przy zastosowaniu technologii wytapianych modeli woskowych. Większa hala produkcyjna pozwoli dysponować zapleczem niezbędnym do prowadzenia działalności tego rodzaju. Art – Odlew to przedsiębiorstwo o 45 – letniej tradycji, które na przestrzeni lat ewoluowało z niewielkiej, rodzinnej firmy w tę prężnie się rozwijającą. Posiada klientów zarówno w Polsce, jak i w Europie Zachodniej, dostarczając im pomniki, statuetki, medale i wiele innych produktów wysokiej jakości. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane