ArtFlex planuje wybudować nową halę produkcyjną. Gdzie ona powstanie?

Producent materiałów budowlanych z PCV ArtFlex planuje budowę nowego zakładu produkcyjnego wraz z częścią magazynową. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja w Ełku

Firma ArtFlex planuje nową inwestycję, a mianowicie budowę nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej wraz z niezbędną infrastrukturą zewnętrzną, taką jak place manewrowe i miejsca parkingowe. Obiekt wybudowany ma zostać w Ełku, w woj. warmińsko-mazurskim. Czym zajmuje się firma ArtFlex? Początkowo głównym obszarem jej działalności był handel materiałami budowlanymi i produkcja elementów małej architektury ogrodowej. W 2009 roku nastąpił przełom i ArtFlex rozpoczął produkcję opatentowanej przez siebie taśmy tłumiącej drgania, za której projekt firma nominowała została do ZŁOTEGO MEDALU targów BUDMA 2010. Od tego czasu działalność ArtFlex koncentruje się głównie wokół produkcji materiałów budowlanych z PCV, takich jak przewody termoplastyczne do instalacji gazowych, czy taśmy dylatacyjne. Producent nieustannie się rozwija, zwiększając ofertę asortymentową i nawiązując nowe współprace na rynku. Aby sprostać dużemu popytowi, ArtFlex podjął decyzję o budowie nowej hali, która umożliwi znaczne zwiększenie produkcji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane