Art – Odlew z nową halą produkcyjną w Opolu

Art – Odlew już wkrótce stanie się właścicielem nowej hali produkcyjnej. Należący do firmy kompleks wytwórczy położony w Opolu zostanie rozbudowany o dodatkowy obiekt, którego powierzchnia wyniesie 2300 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Rozbudowa zaplecza produkcyjnego przyniesie firmie liczne korzyści

Realizacją tego przedsięwzięcia zajmuje się Adamietz, a nadzór nad podejmowanymi działaniami sprawuje spółka Trebbi Polska. Za powstanie projektu nieruchomości odpowiada z kolei Pracownia Architektury Piotr Wachułka. Skąd decyzja o takiej inwestycji? To naturalny krok na drodze rozwoju firmy. Powiększenie zaplecza produkcyjnego o kolejną halę pozwoli na wzrost mocy wytwórczych i generowanie wyższych zysków. 

Informacje o JARTOM Real Estate 

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz. 
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane