Arsenit planuje budowę trzeciego zakładu produkcyjnego. Gdzie on powstanie?

Polski producent chemii budowalnej buduje trzeci zakład produkcyjny. Fabryka powstanie w Łukowie w woj. lubelskim i będzie dedykowana produkcji nowego asortymentu, czyli produkcji styropianu EPS. - informuje JARTOM Real Estate

Trzeci zakład produkcyjny

Arsanit działa na polskim rynku materiałów budowlanych już od 2002 roku. Początkowo firma działała jako niewielki zakład produkcyjny wytwarzające podstawowe wyroby chemii budowalnej. Z czasem Arsenit znacznie rozwinął swoją działalność, w rezultacie czego obecnie zatrudnia aż 200 osób oraz dysponuje nowoczesnymi i wydajnymi liniami produkcyjnymi, z których codziennie wychodzą na rynek najwyższej jakości produkty chemii budowlanej. Centrala firmy znajduje się w Siemianowicach Śląskich, a główna fabryka w Koninie. Producent dysponuje własnym laboratorium oraz Działem Badań i Rozwoju, który czuwa nad jakością produktów oraz pracuje nad nowatorskimi rozwiązaniami. Arsenit dostarcza na rynek cały wachlarz specjalistycznych materiałów i chemii budowlanej takich jak produkty sypkie, mokre oraz styropian. Flagowym produktem firmy są kompleksowe systemy ociepleń: THERMA+ oraz THERMA+ W. Producent stale rozwija swoją działalność oraz wprowadza do oferty nowe produkty. Teraz Arsenit planuje budowę kolejnego, trzeciego już zakładu, w którym wdrożona zostanie innowacyjna technologii produkcji styropianu EPS. Fabryka powstanie w Łukowie w woj. lubelskim i będzie zajmowała powierzchnię 5 tys. mkw. Oprócz części produkcyjnej i magazynowej w obiekcie wydzielona zostanie część biurowo-socjalna. Inwestycja ta umożliwi firmie wprowadzenie na rynek innowacyjnego, odpowiadającego na potrzeby klientów produktu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Skorzystaj z doświadczenia i możliwości JARTOM Real Estate. Podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszą powierzchnię magazynową dostępną na rynku. Oferta wolnych hal szybko się zmienia. Bądź pewny, że wybrałeś halę odpowiednią dla Ciebie i w najlepszej cenie dostępnej aktualnie na rynku.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane