Armax inwestuje w halę montażową i budynek administracyjny

Armax planuje powiększenie swojego zaplecza o nowy budynek administracyjno – socjalny oraz halę o charakterze montażowo – serwisowym. W ramach realizacji tej inwestycji o kompleksowym charakterze, która pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych, powstanie również wiata i plac manewrowy – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala i obiekt biurowy ułatwią rozwój firmy

Aktualnie firma poszukuje wykonawcy odpowiedzialnego za stworzenie projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno – budowlanego. Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o pozwolenie na budowę, a następnie przystąpienie do pracy. Wiadomo już, że hala, złożony z dwóch kondygnacji obiekt biurowy i wiata będą posiadały łączną powierzchnię wynoszącą około 2475 m2. Powstaną one w Bielsku – Białej, czyli w tym samym mieście, w którym znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Armax specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie maszyn rolniczych i budowlanych. Świadczy również szeroko pojęte usługi serwisowe, nieustannie się rozwijając, by odpowiadać na zmieniające się oczekiwania klientów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane